Ihmiset

Asiantuntijamme ovat meillä töissä hyvästä syystä: heillä on erityisosaamista, ongelmanratkaisukykyä sekä asiakasymmärrystä. Meiltä löydät kumppanin joka projektiin.

Näytetään 7 ihmistä
Mona Jortikka Juristi, OTM, ekonomi (KTM) +358 400 487 580 mona.jortikka@makitalo.fi
Helena Kalmanlehto Counsel, asianajaja, varatuomari +358 44 750 5652 helena.kalmanlehto@makitalo.fi
Lång Rosa
Rosa Lång Asianajaja, LL.M. +358 41 433 9345 rosa.lang@makitalo.fi
Anna Nikulina Juristi, luvan saanut oikeudenkäyntiavustaja, OTM +358 50 337 9879 anna.nikulina@makitalo.fi
Marja Norrena Osakas, asianajaja, varatuomari +358 50 527 9896 marja.norrena@makitalo.fi
Henna Pajulammi Counsel, asianajaja, varatuomari, oikeustieteen tohtori +358 400 526 653 henna.pajulammi@makitalo.fi
Mira Rantamoijanen Asianajaja, varatuomari +358 50 491 9986 mira.rantamoijanen@makitalo.fi

Hae meille

Me ratkaisemme yritysasiakkaidemme liiketoimintahaasteita useilla toimialoilla ja asiantuntemuksen osa-alueilla. Toimintamme perustuu asiakaslähtöiseen työskentelytapaan, jonka tavoitteena on luoda asiakkaille liiketoimintaa edistäviä ratkaisuja monenlaisissa tilanteissa.

Katso avoimet työpaikat