Ihmiset

Asiantuntijamme ovat meillä töissä hyvästä syystä: heillä on erityisosaamista, ongelmanratkaisukykyä sekä asiakasymmärrystä. Meiltä löydät kumppanin joka projektiin.

Näytetään 28 ihmistä
Ekonen Jussi
Jussi Ekonen Managing Associate, asianajaja, LL.M. +358 50 3737 569 jussi.ekonen@makitalo.fi
Halonen Aimo
Aimo Halonen Osakas, asianajaja +358 40 591 2470 aimo.halonen@makitalo.fi
Marianna Holmberg
Marianna Holmberg Marketing, People & Culture Specialist +358 50 535 4575 marianna.holmberg@makitalo.fi
Hopponen Roosa
Roosa Hopponen Assistentti +358 44 090 8590 roosa.hopponen@makitalo.fi
Järvinen Taru
Taru Järvinen Toimistopäällikkö +358 45 636 6064 taru.jarvinen@makitalo.fi
Kalmanlehto Helena
Helena Kalmanlehto Counsel, asianajaja, varatuomari +358 44 750 5652 helena.kalmanlehto@makitalo.fi
KIviharju Annika
Annika Kiviharju Osakas, asianajaja +358 40 535 3590 annika.kiviharju@makitalo.fi
Salla-Maaret Lamberg Counsel, asianajaja +358 40 556 6840 salla-maaret.lamberg@makitalo.fi
Ida Lindfors
Ida Lindfors Asianajaja +358 40 500 4297 ida.lindfors@makitalo.fi
Lång Rosa
Rosa Lång Asianajaja, LL.M. +358 41 433 9345 rosa.lang@makitalo.fi
Lönnblad Juho
Juho Lönnblad Osakas, asianajaja +358 50 573 5373 juho.lonnblad@makitalo.fi
Marttiini Minna
Minna Marttiini Lakimies, OTM +358 50 339 9572 minna.marttiini@makitalo.fi
Miettinen Jenni
Jenni Miettinen Asianajaja, varatuomari +358 50 576 7600 jenni.miettinen@makitalo.fi
Montonen Alisa
Alisa Montonen Asianajaja +358 40 563 9917 alisa.montonen@makitalo.fi
Mäkikyrö Anniina
Anniina Mäkikyrö Lakimies, luvan saanut oikeudenkäyntiavustaja, OTM +358 40 738 5752 anniina.makikyro@makitalo.fi
Makitalo Juha
Juha Mäkitalo Osakas, asianajaja +358 50 2840 juha.makitalo@makitalo.fi
Niitynpää Essi
Essi Niitynpää Lakimies, OTM +358 40 595 0510 essi.niitynpaa@makitalo.fi
Anna Nikulina Lakimies, luvan saanut oikeudenkäyntiavustaja, OTM +358 50 337 9879 anna.nikulina@makitalo.fi
Norrena Marja
Marja Norrena Osakas, asianajaja, varatuomari +358 50 527 9896 marja.norrena@makitalo.fi
Pahta Kerttu
Kerttu Pahta Lakimies, OTM +358 40 877 1567 kerttu.pahta@makitalo.fi
Henna Pajulammi Counsel, asianajaja, varatuomari, oikeustieteen tohtori +358 400 526 653 henna.pajulammi@makitalo.fi
Pasanen Vilma
Vilma Pasanen Asianajaja, varatuomari +358 40 028 4785 vilma.pasanen@makitalo.fi
Paulamäki Milla
Milla Paulamäki Receptionist +358 (0)9 6844 410 milla.paulamaki@makitalo.fi
Rantanen Jani
Jani Rantanen Osakas, asianajaja +358 50 2870 jani.rantanen@makitalo.fi
Hanna Tolonen Lakimies, OTM +358 40 733 8686 hanna.tolonen@makitalo.fi
Tuominen Hanna
Hanna Tuominen Asianajaja +358 44 750 5669 hanna.tuominen@makitalo.fi
Vasama Panu
Panu Vasama Lakimies, OTM +358 44 050 6890 panu.vasama@makitalo.fi
Vyyryläinen Ville
Ville Vyyryläinen Osakas, toimitusjohtaja, asianajaja +358 40 525 9519 ville.vyyrylainen@makitalo.fi

Hae meille

Me ratkaisemme yritysasiakkaidemme liiketoimintahaasteita useilla toimialoilla ja asiantuntemuksen osa-alueilla. Toimintamme perustuu asiakaslähtöiseen työskentelytapaan, jonka tavoitteena on luoda asiakkaille liiketoimintaa edistäviä ratkaisuja monenlaisissa tilanteissa.

Katso avoimet työpaikat